Üretici Firma Olarak Sunduğumuz Ürünler , En İyi Fiyat ve Kalite İle Sizinle

Konveyörler Sigma Profiller Ve Havalı Miller

Kurumsal

Hakkımızda

Üretici firma olan MB Makina; 2013 Yılından Bu Yana Siz Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Tüm Tecrübemizi Sizlere En İyi Fiyat ve Kalite İle Sunmaktayız. Elevatör Konveyörler, Düz Bant Konveyörler , Plastik Enjeksiyon Konveyörleri , Rulolu Konveyörler , Sigma Profil Çeşiitleri ve Havalı Şaft sistemlerinde üretim ve ekipman tedariği sağlamaktadır. Çeşitli ürünlerde çözüm sunan MB, kalite, değer ve hizmet gibi üç önemli anahtara sahiptir.

Geniş ürün yelpazemiz katoloğumuzla sınırlı değildir.Kişiye özel tasarım uygulamaları yapılmaktadır.

Ürünlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Ürünler

MB Makina Elevatör Konveyör , Enjeksiyon Konveyörü , Düz Konveyör Bantlar , Montaj Hattı Konveyörü , Paketleme Konveyörü, Rulolu Konveyör , Minyatür Konveyör , İnkjet Konveyörü , Sigma Profiller , Havalı Miller ve Ekipmanları ile Sizlere Hizmet Vermekte

24567
Toplam Çalışma Saati
456
Müşteri Sayısı
675
Tamamlanan Projeler

Memnuniyet

Müşterilerimizden
Yorumlar

MB Makina Olarak Bir Çok Müşterimizden Aldığımız Ürün Memnuniyetinin Bize Verdiği Özgüven İle Sizlere Daha İyisini Üretmenin Çabası İçinde Olmaktan Memnuniyet Duyuyoruz...

Blog

Blog Yazıları

Güncel Blog Paylaşımlarımızı İnceleyebilirisiniz

Palet Taşıyıcı Konveyör -Ağır Yük Konveyörü

Palet taşıyıcı rulolu konveyörler , Yaklaşık 1,5-2 ton yük taşıma kapasitesi ile , palet veya kasa gibi taşıyıcı ekipmanlar üzerinde olan ürünleri akt.

Alüminyum Havalı Şaft

Alüminyum havalı şaft , farklı çaplarda ve boylarda üretilebilmektedir, 8 Bar hava basıncı ile şişirilen havalı şaflar , bobinin sıkışmasını alüminyum.

Alümimyum Konveyör Sistemleri

Alüminyum konveyör sistemleri , daha çok sigma profil ve ekipmanları ile imal edilmektedir. Alüminyum konveyör sistemlerinin bir çok avantajı olmaktad.

İletişim

Detaylı Bilgi İçin İletişim

Konveyör Bantlar , Sigma Profiller ve Havalı Şaftlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizle Lütfen İletişime Geçin